کمپرسور صدا در میکس – آموزش کمپرسور صدا

کمپرسور صدا در میکس و مسترینگ بر روی داینامیک فایل های صوتی تاثیر می گذارد و سیگنال های صوتی را از نظر دامنه اصلاح می کند . که در ادامه به آموزش کمپرسور صدا در میکس و مسترینگ می پردازیم .

انواع کمپرسور صدا در میکس و مسترینگ

  • سخت افزاری
  • نرم افزاری

آموزش کمپرسور صدا

این ابزار دارای پارامتر هایی برای تنظیم سفارشی می باشد که از مهمترین آن ها می توان به :

  • اتک
  • ترشهولد
  • رتیو
  • ریلیز

اشاره کرد . که در ادامه به توضیح پارامتر های آن می پردازیم .

کمپرسور صدا

تنظیمات کمپرسور صدا

ترشهولد

ما با تنظیم پارامتر ترشهولد مشخص می کنیم که : وقتی دامنه صدای ورودی به کمپرسور , ازین میزان دسیبل عبور کرد . کمپرسور شروع به کار کند .

رتیو

ما با تنظیم پارامتر رتیو مشخص می کنیم که : وقتی دامنه ی صدای ورودی به کمپرسور , از میزان مشخص شده در ترشهولد عبور کرد . به چه میزان کسری کاهش یابد .

اتک

با تنظیم پارامتر اتک که بر حسب میلی ثانیه می باشد ما مشخص می کنیم که : وقتی دامنه ی صدای ورودی به کمپرسور از میزان مشخص شده در ترشهولد عبور کرد , کمپرسور صدا بعد از این مدت زمان شروع به کار کند .

ریلیز

با تنظیم پارامتر ریلیز که بر حسب میلی ثانیه می باشد . ما مشخص می کنیم که : وقتی دامنه ی صدای ورودی به کمپرسور از میزان مشخص شده در ترشهولد پایین تر آمد , کمپرسور صدا بعد از این مدت زمان متوقف شود .

آموزش میکس و مسترینگ

در محصول آموزشی میکس و مسترینگ حرفه ای , ما کار با کمپرسور صدا در میکس و مسترینگ را به طور حرفه ای و به صورت عملی در قالب فیلم اچ دی آموزش داده ایم .
که با مراجعه به فروشگاه سایت می توانید نسبت به تهیه و دریافت این محصول آموزشی اقدام فرمایید .

مطالبی که شاید به دنبال آن باشید یا برای شما جالب باشد :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *