دانلود سمپل درام آکوستیک

پک دانلود سمپل درام آکوستیک که در این مقاله در اختیار شما هنرمندان قرار می گیرد . یک مجموعه کامل سمپل از انواع درام کیت های واقعی می باشد . که در فضای آکوستیک رکورد گیری شده اند . و در نرم افزار های آهنگسازی نظیر اف ال استودیو مورد استفاده قرار می گیرد .

دانلود سمپل درام آکوستیک

محتویات پکیج دانلود سمپل درام آکوستیک به صورت فایل wave و با کیفیت بالا می باشند که پیشنهاد میکنیم در دانلود و استفاده از این سمپل درام ها در پروژه های آکوستیک تردید نداشته باشید .
این پکیج شامل سمپل هایی از جمله :

  • درام کیت های آکوستیک و نرم
  • درام کیت های الکترو و کوبنده
  • درام کیت های مختص هر سبک
  • به طور کلی شامل 26 درام کیت

می باشد . که همگی این سمپل ها از درام کیت های واقعی در استودیو های حرفه ای رکورد گیری شده است . که قطعا انتخاب مناسبی برای استفاده در پروژه های زنده و آکوستیک می باشند .

سمپل درام کیت

دانلود سمپل درام آکوستیک

طرز استفاده از سمپل

شما می توانید با درگ اند دراگ کردن , سمپل مورد نظر ( از پک دانلود سمپل درام ) را به داخل پلی لیست اضافه کنید . و یا پوشه سمپل را در مسیرC:\Program Files\Image-Line\FL Studio 20\Data\Patches\Packs کپی کنید و پس از آن در داخل نرم افزار , در پنجره Browser این سمپل ها نیز در کنار سمپل های پیش فرض اف ال , موجود می باشند .
و به راحتی می توانید از آن ها استفاده کنید .

همچنین شما عزیزان می توانید با مراجعه به بخش فروشگاه سایت , از محصولات آموزشی دیدن به عمل آورده و در صورت تمایل نسبت به تهیه و دریافت آنان اقدام فرمائید .

اطلاع از انتشار مطالب جدید در سایت با عضویت در کانال تلگرام ما

مطالبی که شاید به دنبال آن باشید یا برای شما جالب باشد :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *