دانلود سمپل محرم

پک دانلود سمپل محرم که در این مقاله در اختیار شما هنرمندان قرار می گیرد . یک مجموعه کامل سمپل از انواع طبل و سنج های محرم می باشد که برای آهنگسازی در سبک های محرم و عزاداری این سمپل ها مورد استفاده قرار می گیرند .

دانلود سمپل محرم

محتویات پکیج دانلود سمپل محرم به صورت فایل wave و با کیفیت بالا می باشند که پیشنهاد میکنیم در دانلود و استفاده از این سمپل هی محرمی با کیفیت تردید نداشته باشید .
این پکیج شامل سمپل هایی از جمله :

دانلود سمپل طبل و سنج

  • انواع صدای طبل های محرمی
  • انواع صدای سنج های محرمی
  • انواع صدای دمام های محرمی
  • سمپل های سینه زنی و زنجیر زنی
  • صدای گریه عزاداران حسینی
  • و غیره

می باشد . که همگی این سمپل ها از مراسم عزاداری های واقعی ماه محرم رکورد گیری شده است . که قطعا این پک دانلود سمپل محرم انتخاب مناسبی برای استفاده در پروژه های محرمی می باشند .

دانلود سمپل محرم

طرز استفاده از سمپل

شما می توانید با درگ اند دراگ کردن , سمپل مورد نظر ( از پک دانلود سمپل محرم ) را به داخل پلی لیست اضافه کنید . و یا پوشه سمپل را در مسیر C:\Program Files\Image-Line\FL Studio 20\Data\Patches\Packs کپی کنید و پس از آن در داخل نرم افزار , در پنجره Browser این سمپل ها نیز در کنار سمپل های پیش فرض اف ال , موجود می باشند . و به راحتی می توانید از آن ها استفاده کنید .

همچنین شما عزیزان می توانید با مراجعه به بخش فروشگاه سایت , از محصولات آموزشی دیدن به عمل آورده و در صورت تمایل نسبت به تهیه و دریافت آنان اقدام فرمائید .

اطلاع از انتشار مطالب جدید در سایت با عضویت در کانال تلگرام ما

مطالبی که شاید به دنبال آن باشید یا برای شما جالب باشد :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *