دانلود سمپل پاپ ایرانی

پک دانلود سمپل پاپ ایرانی که در این مقاله در اختیار شما هنرمندان قرار می گیرد . یک مجموعه کامل سمپل از انواع ریتم های پاپ ایرانی می باشد که از ریتم نوازی های زنده و ریتم های ارگ سمپل گیری شده است و در نرم افزار های آهنگسازی نظیر اف ال استودیو مورد استفاده قرار می گیرد .

دانلود سمپل پاپ ایرانی

محتویات پکیج دانلود سمپل پاپ ایرانی به صورت فایل wave و mp3 و با کیفیت بالا می باشند که پیشنهاد میکنیم در دانلود و استفاده از این سمپل های ایرانی تردید نداشته باشید .
این پکیج شامل سمپل هایی از جمله :

  • سمپل های زنده از ریتم نوازی نوازندگان
  • انواع ریتم ایرانی نظیر شیش و هشت
  • سمپل های ارگ و ریتم های ایرانی
  • ریتم های از درام کیت های ایرانی
  • ریتم انواع پرکاشن های ایرانی

می باشد . که همگی این سمپل ها از درام کیت های واقعی سبک پاپ در استودیو های حرفه ای رکورد گیری شده است . که قطعا انتخاب مناسبی برای استفاده در پروژه های آهنگسازی می باشند .

دانلود سمپل

دانلود سمپل پاپ ایرانی

طرز استفاده از سمپل

شما می توانید با درگ اند دراگ کردن , سمپل مورد نظر ( از پک دانلود سمپل پاپ ایرانی ) را به داخل پلی لیست اضافه کنید . و یا پوشه سمپل را در مسیرC:\Program Files\Image-Line\FL Studio 20\Data\Patches\Packs کپی کنید و پس از آن در داخل نرم افزار , در پنجره Browser این سمپل ها نیز در کنار سمپل های پیش فرض اف ال , موجود می باشند . و به راحتی می توانید از آن ها استفاده کنید .

همچنین شما عزیزان می توانید با مراجعه به بخش فروشگاه سایت , از محصولات آموزشی دیدن به عمل آورده و در صورت تمایل نسبت به تهیه و دریافت آنان اقدام فرمائید .

اطلاع از انتشار مطالب جدید در سایت با عضویت در کانال تلگرام ما

مطالبی که شاید به دنبال آن باشید یا برای شما جالب باشد :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *